KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13914400
nr 1391 4400
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 1975. Motivet: 34x28cm, yttermått inklusive ram: 57x45cm
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:11:39
18/4 15:17:24